Maksuton webinaari:
Tulosta raksalta!
Vuodesta 2023 ennustetaan haasteellista, mutta siitä huolimatta yritys tehdä tulosta kun toiminta pidetään kustannustehokkaana.
Olemme käyneet rakennus-, remontti- ja asennusliiketoimintoja johtavien yrittäjien kanssa jo vuosia keskusteluja siitä miten tulosta voidaan tehdä tiukoissakin tilanteissa.
Tässä webinaarissa käymme läpi konkreettisia vinkkejä ja yksinkertaisia toimenpiteitä joihin on helppo tarttua heti webinaarin jälkeen.
✅ Kannattavuuden 3 peruspilaria
✅ Mihin asioihin keskittymällä vaikutat nopeimmin yrityksen kannattavuuteen?
✅ Konkreettiset esimerkit arjen työkaluista joilla helpotat tuloksen tekemistä.
✅ Millä keinoilla voit varmistaa että kassakriisi ei iske tiukassakaan tilanteessa?
✅ Miten teet johtamisesta helpompaa haasteellisissa tilanteissa?
To 9.2.2023 • KLO 15–15:30 (Huom! Ilmoittautuneille tallenne sähköpostiin)
Webinaaria isännöivät toimitusjohtaja Joona Suomala ja markkinointijohtaja Matti Perkkiö Easoftilta.
Lämpimästi tervetuloa mukaan!
Webinaarissa mukana:

Matti Perkkiö
Easoft Group Oy

Joona Suomala
Easoft Group Oy
Ilmoittautuminen ja osallistuminen on maksutonta. Lähetämme tallenteen kaikille ilmoittautuneille, joten ei hätää vaikka et pääsisi mukaan livenä – voit katsoa tallenteen kun se sinulle sopii.
